لطفا ایمیل که با آن ثبت نام نموده اید وارد نمایید. نام کاربری شما به صندوق پستیتان ارسال خواهد شد

 • فاینانس

      آنگونه که در ایران متداول گردیده، فاینانس به تأمین منابع مالی مورد نیاز اجرای پروژه ها و خرید تجهیزات طرح های تولیدی (سرمایه ای) و همچنین خدمات فنی و مهندسی پروژه ها با استفاده از تسهیلات اعتباری خارجی میان مدت وفق قراردادهای مالی منعقده با اعتبار دهندگان خارجی گفته می شود.

   

   

 • چرا این مجموعه

  با اتکاء به توافق حاصله با شرکتهای Financial Services, Invest Centers, Discount Broker  و  Full Services Broker و Hedge Fund institutes از قبیل گروه مالی KSP آلمان، OzTurk Holding ترکیه، Vinci فرانسه، Skanska AB سوئد و گروه BFC بحرین به منظور تامین سرمایه مورد نیاز جهت اجرای پروژه‌ها، از طریق جذب سرمایه در قالبهای سرمایه‌گذاری، تسهیلات بانکی و یا مشارکت، توانسته ایم خدمات خود را ارائه کنیم.

   

درباره ما با ما آشنا شوید

شرکت تارادیس فاینانس به‌عنوان نماینده جمعی از شرکت‌های بین‌المللی تجاری، تولیدی، صنعتی و سرمایه‌گذاری افتخار دارد تا آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت، تأمین مواد و تجهیزات لازم و اجرا در قالب
تأمین مالی پروژه‌های صنعتی به‌ویژه در حوزه انرژی، فناوری‌های نوین، نفت و گاز اعلام نماید. حمایت شرکت‌هایی
چون OzTurk Holding ترکیه، Wiser آمریکا، Hebaco امارات، SkiMovex، HIPO انگلستان و... که در حوزه‌های مذکور تجربه‌ای بیش از سی‌سال به‌صورت بین‌المللی دارند، جزو سرمایه‌های ارزشمند این شرکت و عامل تمایز این شرکت می‌باشند.

ادامه مطلب