فاینانس

فاینانس
آن گونه که در ایران متداول گردیده، فاینانس به تأمین منابع مالی مورد نیاز اجرای پروژه ها و خرید تجهیزات طرح های تولیدی (سرمایه ای) و همچنین خدمات فنی و مهندسی پروژه ها با استفاده از تسهیلات اعتباری خارجی میان مدت وفق قراردادهای مالی منعقده با اعتبار دهندگان خارجی گفته می شود.
فعالیت های قابل قبول
اجرای پروژه های جدید زیربنایی، تولیدی و طرح های توسعه ای
خرید تکنولوژی و تجهیزات سرمایه ای و خدمات فنی مهندسی

علاوه بر موارد فوق و حوزه نیروگاهی و انرژی و حوزه نفت و گاز، سایر موارد موردنظر این شرکت جهت تأمین مالی و اجرا عبارتند از:
- پروژه‌های صنعتی و صنایع معدنی و فولادی با استفاده از فنّاوری‌های نوین
- پروژه‌های ساختمانی، گردشگری و بیمارستانی
- تهیه مواد اولیه و زمینه حضور در بازارهای بین‌المللی
- نوسازی ناوگان حمل‌ونقل بین‌شهری و بین‌المللی


با توجه به زمینه‌ی توسعه پروژه‌های مختلف در کشور از قبیل پروژه‌های تولید انرژی به ویژه انرژی های نو ، نفت و گاز، توسعه مناطق آزاد تجاری-صنعتی و تأسیس شهرک‌های تخصصی تکنولوژی‌های نوین، معدنی و ...، خواهشمند است ضمن اطلاع‌رسانی خدمات این شرکت به دستگاه‌های اجرایی مرتبط، چنانچه پروژه‌ها و یا فرصت‌هایی مرتبط موجود می‌باشد، اعلام فرمایید تا در خصوص تأمین مالی آن‌ها اقدامات لازم به عمل آید.

توانمندی‌های فاینانس این مجموعه:
این مجموعه ارائه‌دهنده خدمات مشاوره صنعتی، تجاری، مالی، سرمایه‎گذاری و مدیریتی در سطوح داخلی و بین‌المللی می‌باشد. برخورداری از دانشی عمیق در خصوص اقتصاد و کسب‌وکار ایران و ارتباطات گسترده با بازیگران اصلی این حوزه از قبیل بانک‌ها، مؤسسات و سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی به‌ویژه در حوزه تأمین منابع مالی و جذب سرمایه از منابع بین‌المللی، شناخت شاخه‌های مختلف صنعت و تجارت و برخورداری از ارتباطات حرفه‎ای با شبکه مالی-اقتصادی، صنعتی و بازرگانی بین‌المللی، این مجموعه را تبدیل به یک مرکز ایده برای سازمان‌های موفق و فعال در زمینه‌های مختلف صنعتی و خدماتی نموده است.
یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران در بازارهای مختلف، فقدان اطلاعات لازم و کافی جهت تصمیم‌گیری می‌باشد. از طرفی این فقدان اطلاعات در حوزه پروژه‌های صنعتی و تجاری کشورمان، جهت پذیرش سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی نیز نمود خود را دارد، لذا این مجموعه جهت تأمین مالی پروژه‌هایی که مطالعات امکان‌سنجی، اقتصادی بودن طرح را تائید کند و باهدف تکمیل زنجیره مربوطه و ارائه اطلاعات جامع در حوزه‌های مختلف با اولویت بازار سرمایه و تحقق عملی آرمان این مجموعه مبني بر پيشگامي در جهانی‌شدن صنايع داخلي و همسویي با روند سريع تغييرات اقتصاد جهاني و به‌روزآوری صنايع موجود، شروع به ایجاد زیرساخت‌های لازم نموده و بدین منظور سیستم‌های هوشمند اطلاعاتی و هوش تجاری، انبار داده متمرکز بازار سرمایه مشتمل بر اطلاعات موردنیاز سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران، در مجموعه تهیه گردیده است.

چرا این مجموعه
با اتکاء به توافق حاصله با شرکتهای Financial Services, Invest Centers, Discount Broker و Full Services Broker و Hedge Fund institutes از قبیل گروه مالی KSP آلمان، OzTurk Holding ترکیه، Vinci فرانسه، Skanska AB سوئد و گروه BFC بحرین به منظور تامین سرمایه مورد نیاز جهت اجرای پروژه‌ها، از طریق جذب سرمایه در قالبهای سرمایه‌گذاری، تسهیلات بانکی و یا مشارکت، این مجموعه خدمات خود را ارائه می نماید.

لطفا پس از مطالعه فایل های مربوطه در بخش دانلود سایت، در صورت تمایل به همکاری، اطلاعات اولیه لازم اعم از اطلاعات پروژه، سهم آورده متقاضی، روش پیشنهادی نحوه پرداخت و بازپرداخت و .... و شرایط عملیاتی را اعلام نمایید تا نسبت به تهیه طرح پیشنهادی فاینانس یا مشارکت اقدام لازم مبذول گردد.

لذا خواهشمند است F.S و همچنین فرم متقاضی سرمایه گذاری رامطابق اطلاعات پیوست ارایه (می توانید از در بخش دانلود سایت، فایل مربوطه را دانلود نمایید) تا در خصوص Financial Model و Financial Term Sheet امکان ارایه اطلاعات دقیقتر مهیا گردد.